Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży niedaleko Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka przepływa poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale dodatkowo o tematach oraz trudnościach które występują w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież masa atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące podróżnych. Przyroda wokół Mrzeżyna to wspaniałe lasy i dużo różnorakich zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna ta miejscowość. Ciekawostki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno także okolicach.


Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 


Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 


Wędkarstwo w Mrzeżynie to niezwykle atrakcyjne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że sporo wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy dookoła wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do urlopu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu podróżników spragnionych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, wypocząć pośród otaczającej natury oraz pospacerować pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 


Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/


 

Kategoria ogłoszenia : Wypoczynek nad morzem

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Kostrzyn
Adres : Mrzeżyno, Ujście Rzeki Rega
Dodał : Redakcja
https://www.portmrzezyno.pl/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen