Sacmi - Packing & Chocolate

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate zaistniała w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Zasadniczym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od planowania począwszy, przez produkcję, dowóz, aż po fachowo działającą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dostarczania produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej gamy urządzeń profesjonalnych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu planowania, stworzenie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest konstruowanie automatycznych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy pozyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie gotowy artykuł zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
Kooperując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne straty z tego tytułu.

Kategoria ogłoszenia : Produkcja

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Gorzów Wielkopolski
Dodał : Gość
http://sacmi.com.pl
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen